بانی baby آمیزه ای از تجربه ، هنر و فن آوری…
بانی بیبی|بانی بی بی|bonny baby

فروشگاه بانی بیبی با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در امر تولید و فروش انواع لباس و اکسسوری بچه گانه مطابق با استانداردها و سلایق مشتریان توانسته گام بلندی در جهت شکوفایی صنعت لباس بچه گانه بردارد. بانی بی بی  با هدف حمایت از تولید ملی و داخلی، حفظ مشتری مداری و رعایت حقوق مشتری، تمامی سعی خود را در تحویل به موقع سفارشات و محصولات مورد نیاز مشتریان داشته و کالاها را با نازلترین قیمت و در سطح رقابتی ارائه می نماید.

برای دستیابی به این هدف، تلاش می کنیم تا بهترین پوشاک برای فرزندان شما را ارئه کنیم. بانی بی بی  با بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و دانش روز دنیا و با توان تولید منحصر به فرد و اندوخته ای از تجربیات گرانبها در زمینه پوشاک و اکسسوری کودک، گستره محصولات از انواع لباس های دخترانه و پسرانه، عینک، کلاه،انواع پوشاک زمستانه و تابستانه ،جوراب و کفش را ارائه نموده است.

خط مشی کیفی

کیفیت، اصالت، محیط زیست، ارزشهای اساسی بانی baby است
بانی بی بی کیفیت را در بکار گیری مواد اولیه استاندارد، کنترل های دقیق کیفی در ایستگاههای تولیدی و سیستم تولید با دانش روز، همراه با نگرش حفظ محیط زیست را همواره خط مشی خویش قرار داده است.
گروه پوشاک بانی بیبی خط مشی کیفی خود را به قرار زیر اعلام میدارد:
ارتقاء رضایت مشتریان
بهبود مستمر در عرصه تولید محصولات
بهبود سطح آموزش و آگاهی پرسنل
ارتقاء بهداشت محیط کار bonnybaby جایگاه ممتاز خود را در پرتو تحقیق، تجربه، کیفیت و خدمات بدست آورده است. نوآوری در طراحی و رعایت اصول ارگونومی بعنوان اساس حرکت پیشروانه و مستمر با بانی بیبی همراه است. در این راستا، توجه به نیاز و خواست مشتریان، اصلی راهبردی، فرا راه بانی بی بی میباشد.

bonnybaby|بانی بی بی |بانی baby|